Maria, Marcelina, Marzena

Informacja dla odbiorców wody z Nowego Dębca

OGŁOSZENIE

Urząd Gminy Kościan informuje, że w dniu 26.03.2018r. nastąpi wyłączenie z eksploatacji stacji wodociągowej Nowy Dębiec, a odbiorcy wody obsługiwani dotychczas przez wyżej wymienioną stację będą zaopatrywani przez Stację Uzdatniania Wody Wławie, poprzez wybudowaną sieć wodociągową Osiek - Nowy Dębiec.

W związku z powyższym w trakcie wykonywania prac przełączeniowych mogą występować zakłócenia w dostawie wody na terenie miejscowości Nowy Dębiec,  jednocześnie będziemy wykonywać prace, przyczyniające się do minimalizacji zakłóceń w dostawie wody oraz przekroczeń jej jakości na sieci wodociągowej w Nowym Dębcu.

Wójt Gminy Kościan

/-/ Andrzej Przybyła