Maria, Marcelina, Marzena

Ważna informacja w sprawie wniosków o wypłatę świadczeń (m.in. 300+) składanych elektronicznie

Osoby składające wniosek drogą elektroniczną proszone są o prawidłowe wypełnianie wszystkich niezbędnych informacji zawartych we wniosku.

Informujemy również, że Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościanie ul. Młyńska 15, jest organem właściwym do przyjmowania wniosków tylko od mieszkańców zamieszkałych na terenie gminy Kościan (wiejskiej).

Jednocześnie informujemy, że dla mieszkańców zamieszkałych na terenie miasta Kościan – właściwym organem jest Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościanie ul. Szczepanowskiego 1.

Prosimy o wpisywanie prawidłowych nazw i adresów ośrodków właściwych do załatwienia sprawy, i tak.:

Mieszkańcy gminy Kościan wpisują - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościanie ul. Młyńska 15

Mieszkańcy miasta Kościan wpisują -  Ośrodek Pomocy Społecznej ul. Szczepanowskiego 1

Kierowanie wniosków do właściwych ośrodków umożliwi szybszą wypłatę świadczeń.