Felicja, Teofil, Zyta

Utrudnienia w ruchu w związku z organizacją Biegu Niedźwiedzia

W związku z organizacją I Zimowego Biegu Niedźwiedzia w dniu 5 stycznia 2020 roku będą utrudnienia w ruchu w miejscowości Nowy Dębiec i na drodze powiatowej na odcinku Nowy Dębiec - Gryżyna.

Utrudnienia wystąpią w godzinach 11.30 - 14.00.

Zamknięty dla ruchu zostanie odcinek drogi powiatowej Gryżyna - Nowy Dębiec.

Objazd - od Gryżyny w kierunku Osieka następnie drogą gminną do Nowego Dębca. Na fragmencie drogi powiatowej w miejscowości Nowy Dębiec wprowadzony zostanie ruch wahadłowy (czas oczekiwania do 2 minut).

Dla jadących od Leszna ruch wahadłowy w Nowym Dębcu, następnie drogą gminną w kierunku Osieka i dalej do Gryżyny.

Dla chcących wjechać lub wyjechać z części letniskowej Nowego Dębca w godzinach 11.30 - 14.00 zostanie wprowadzony ruch wahadłowy na ulicy Głównej na odcinku od sklepu do skrzyżowania z ulicą Wczasową.

Ulica Wczasowa od skrzyżowania z ulicą Główną (były przystanek PKS) do hotelu Niedźwiedź w godzinach 11.30 - 14.00 zostanie całkowicie wyłączona z ruchu.

Za utrudnienia przepraszamy.