Maria, Marcelina, Marzena

Stypendia i nagrody sportowe Gminy Kościan

Rada Gminy Kościan przyjęła uchwałę w sprawie określenia zasad i trybu przyznawania i cofania stypendiów sportowych oraz przyznawania nagród i wyróżnień sportowych za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu dla zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym. Uchwała stanowi element wspierania utalentowanych sportowców z Gminy Kościan oraz wybitnych szkoleniowców i działaczy sportowych. Ustanowienie stypendiów, nagród i wyróżnień przyznawanych przez Wójta Gminy Kościan ma na celu wspieranie zawodników w realizacji ich pasji sportowych. Wnioski o stypendia, nagrody i wyróżnienia można składać do 30 listopada każdego roku na załączonych formularzach.