Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Zaktualizuj Internet Explorer bądź zainstaluj inną przeglądarkę.

Wpis został dodany do czytelni.Zamknij komunikat

Wpis usunięty.Zamknij komunikat

Dodaj wpis do czytelni.
Usuń z czytelni.
you tube
thumbnail
17
czerwca
poniedziałek
Albert, Laura, Adolf
System Elektronicznej
Skrzynki Podawczej
EBOK Wodociągi
0 TEMATÓW

w czytelni

CZYTELNIA
kod

Igrzyska Olimpijskie w Matematyce

Już po raz osiemnasty Szkoła w Racocie była organizatorem Powiatowego Konkursu Igrzyska Olimpijskie w Matematyce. Do rywalizacji przystąpiło 33 uczniów klas siódmych reprezentujących 11 szkół podstawowych  powiatu kościańskiego. Przez niecałą godzinę trzyosobowe zespoły zmagały się z  19 zadaniami o tematyce olimpijskiej. Punktowane były nie tylko poprawne rozwiązania zadań, lecz także szybkość ich wykonania oraz odczytane hasło. Największą wiedzą wykazał się zespół uczniów pani Karoliny Woźniak ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kościanie w składzie: Małgorzata Maćkowiak Kornel Nowacki i Weronika Roźmiarek.  II miejsce zajął zespół uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Kościanie przygotowany przez panie Wiolettę Waligórę i Sławomirę Pawlak w składzie Jan Czapla, Julia Szymkowiak i Roksana Więckowska. Na miejscu III uplasowali się uczniowie z Zespołu Szkół w Jerce: Wiktoria Błoszyk, Teresa Leonardczyk i Karolina Szczepaniak, przygotowani przez panią Arletę Majorczyk.

Z rąk zastępcy Wójta Gminy Kościan, pana Mirosława Dudy i dyrektora Zespołu Szkół w Racocie, pana Pawła Kaczmarka, wszyscy uczestnicy odebrali pamiątkowe dyplomy i upominki.

Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody ufundowane przez Urząd Gminy Kościan,  Starostwo Powiatowe w Kościanie oraz Radę Rodziców Zespołu Szkół w Racocie.

Konkurs przygotowały matematyczki z racockiej szkoły: Mirosława Prałat i Dorota Grzempa - Markiewicz.

 

 

 

 

 

 

 

Mobilnie
kod
Przeglądaj naszą stronę na wszystkich
urządzeniach mobilnych.
Czerwiec
2019
p w s c p s n
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30