Felicja, Teofil, Zyta

Dom Opieki Społecznej dla osób w podeszłym wieku już otwarty

W dniu 18 grudnia 2010r. po gruntownym remoncie został uroczyście otwarty pałac w Starych Oborzyskach. Będzie on przeznaczony na pierwszy w Gminie Kościan prywatny Dom Opieki Społecznej dla osób w podeszłym wieku. W uroczystości udział wzięli Henryk Bartoszewski - Wójt Gminy Kościan oraz Andrzej Przybyła - Zastępca Wójta. którzy wraz z właścicielami obiektu Państwem Bożeną i Czesławem Haryk dokonali przecięcia wstęgi i uroczystego otwarcia Domu Opieki.

W uroczystości udział wziął również Proboszcz Parafii Stare Oborzyska. który dokonał aktu poświęcenia placówki. Po uzyskaniu zezwolenia Wojewody Wielkopolskiego na prowadzenie Domu Opieki dla Osób w Podeszłym Wieku w Starych Oborzyskach, placówka rozpocznie swoją działalność.

Więcej informacji na temat funkcjonowania Domu Opieki można uzyskać tutaj.

Maria Wieczorek