Józef, Bogdan, Marek

Charytatywne wyścigi wraków w Kokorzynie

Zawody Wrak Race Kokorzyn zorganizowała grupa nieformalna DZIUPLA TEAM przy współpracy z Gminą Kościan. Impreza odbyła się w na terenie gospodarstwa rolnego pana Michała Nowaka, mieszkańca Kokorzyna, i miała, oprócz rywalizacji sportowej oraz pikniku rekreacyjnego, charakter charytatywny. Podczas tych zawodów ścigało się 60 jednostek samochodowych, z których wyłoniono po trzech finalistów w czterech kategoriach. Przy współpracy z gminą udało nam się zakupić puchary dla zawodników i dzięki temu zaoszczędzić fundusze na cel charytatywny, którego założeniem była pomoc dla małego mieszkańca Kokorzyna - Oskara Marciniaka, chorego na bardzo rzadką  chorobę serca - Anomalię Ebsteina. Na Wrak Race w Kokorzynie udało się zebrać dla Oskara kwotę 26.822,15 zł.