Apoloniusz, Bogusława, Bogusław

Serdecznie zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze

Serdecznie zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze, które odbędą się w najbliższą niedzielę, 11 czerwca 2023 roku. Miejscem tegorocznej rywalizacji jest boisko sportowe przy ul. Ogrodowej w malowniczym Racocie. Początek zawodów zaplanowany jest na godz. 14:00.

Do startu przygotowuje się 27 zespołów z 11gminnych jednostek OSP:

• w kategorii MDP dziewcząt -  OSP Bonikowo, OSP Kokorzyn, OSP Racot, OSP Stare Oborzyska oraz OSP Wławie.
  • w kategorii MDP chłopców - OSP Bonikowo, OSP Kokorzyn, OSP Racot oraz OSP Stare Oborzyska
  • w kategorii kobiet (grupa C) - OSP Bonikowo, OSP Kokorzyn, OSP Racot, OSP Stare Oborzyska oraz OSP Turew
  • w kategorii mężczyzn (grupa A) - OSP Bonikowo, OSP Choryń (2 zespoły), OSP KSRG Gryżyna, OSP Kobylniki, OSP Kokorzyn (2 zespoły), OSP Racot, OSP Spytkówki, OSP Stare Oborzyska, OSP Turew, OSP Wławie oraz OSP Wyskoć.

• Ponadto poza kwalifikacja gminną wystartuje drużyna męska z jednostki OSP KSRG Kościan

Zapraszamy wszystkich do wspólnego kibicowania!