lipca
Kinga, Krystyna, Olga

Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KOŚCIAN

Wójt Gminy Kościan  uprzejmie informuje, iż w dniach 1 – 2 lipca 2024r. firma JOPEK RECYKLING przeprowadzi bezpłatną zbiórkę następujących odpadów rolniczych na terenie Gminy Kościan:

-folii od owijania balotów, folii stretch (folia czarna ,czarno-biała, tunelowa),

-worków po nawozach,

-worków typu Big Bag,

-bańki, wiaderka, skrzynki.

Odpłatnie odbierana będzie siatka od owijania balotów w kwocie:  75 zł za 1 pełnego Big Baga po nawozie(500kg).

Każdy rodzaj odpadów musi być oczyszczony i posortowany, prosimy o staranną  segregację. Odpady zmieszane nie będą odbierane. Firma wystawia formularz przyjęcia odpadów dla rolników.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z możliwości przekazania odpadów proszone są o skontaktowanie się z Inspektorem ds. ochrony środowiska, gospodarki komunalnej i lokalowej – Panem Mariuszem Sikorskim                      w terminie do 27.06.2024r. poprzez kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 655121001 wew. 47 lub osobiście w Urzędzie Gminy Kościan pok. nr 4.

Wójta Gminy Kościan

(-) Andrzej Przybyła