Aniela, Sykstus, Joanna

Konferencja „Finanse dla firm” z udziałem PARP

Biuro Regionalne Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w Poznaniu przedstawi aktualną ofertę PARP podczas konferencji i debaty „Finanse dla firm – profesjonalne wsparcie rozwoju biznesu”, które zaplanowano na najbliższy piątek (23 września) w Regionalnym Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze. Organizatorem wydarzenia jest Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej.

Galopujące koszty prowadzenia działalności, skutki wojny na Ukrainie, rosnąca inflacja, - to tylko część wyzwań, z jakimi obecnie mierzą się przedsiębiorcy. Kolejne miesiące przynoszą nowe wyzwania dla firm i rodzą kolejne pytania: Jak zapewnić bezpieczeństwo prowadzonego biznesu? Gdzie szukać najkorzystniejszych rozwiązań? Jak przetrwać na rynku ten trudny okres? Nasza konferencja: Finanse dla firm – profesjonalne wsparcie rozwoju biznesu, stanowi próbę odpowiedzi na prowadzenie biznesu w tych trudnych czasach – zapowiada swoją konferencję OPZL. Oprócz PARP wezmą w niej udział także przedstawiciele Banku Gospodarstwa Krajowego, Agencji Rozwoju Przemysłu oraz Kostrzyńsko-Słubickiej Strefy Ekonomicznej.

Przed wydarzeniem planowane jest też zebranie ogólne członków OPZL (więcej informacji na stronie www.opzl.pl). Sama konferencja jest jednak otwarta dla wszystkich zainteresowanych i aby wziąć w niej udział, należy przesłać zgłoszenie na adres e-mail: biuro@opzl.pl .

*  *  *

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jest państwową osobą prawną działającą w ramach Grupy PFR powołaną do zarządzania funduszami pochodzącymi z budżetu państwa i Unii Europejskiej przeznaczonymi na wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw oraz rozwój zasobów ludzkich. Biuro Regionalne PARP w Poznaniu odpowiada między innymi za kontakty z przedsiębiorcami z terenu Polski Zachodniej, a zwłaszcza województw kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, pomorskiego wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.