czerwca
Paulina, Jan, Paweł

Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego (R-ZW-S)

Urząd Statystyczny w Poznaniu informuje, że w okresie 1.06 – 28.06.2024 r. w gospodarstwach rolnych na terenie Państwa gminy, realizowane będzie Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego (R-ZW-S).

Zwracamy się z prośbą o wywieszenie w gablotach dostępnych dla mieszkańców i umieszczenie na stronach internetowych gminy załączonej informacji o badaniu.

Przy publikowaniu materiału w mediach społecznościowych (FB, Twitter) prosimy o stosowanie przywoływaczy tut. Urzędu: @Poznan_STAT oraz @PoznanSTAT.

Mamy nadzieję, że propagowanie statystycznych badań ankietowych wśród mieszkańców przyczyni się do przychylniejszego spojrzenia na pracę ankietera statystycznego i do systematycznego wzrostu liczby wywiadów przeprowadzonych przez ankieterów Urzędu Statystycznego w Poznaniu.

Więcej o badaniach ankietowych realizowanych przez Główny Urząd Statystyczny na https://badania-ankietowe.stat.gov.pl/spis-badan

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30