Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Zaktualizuj Internet Explorer bądź zainstaluj inną przeglądarkę.

Wpis został dodany do czytelni.Zamknij komunikat

Wpis usunięty.Zamknij komunikat

Dodaj wpis do czytelni.
Usuń z czytelni.
you tube
thumbnail
25
czerwca
wtorek
Dorota, Łucja, Wilhelm
Budżet
System Elektronicznej
Skrzynki Podawczej
EBOK Wodociągi
Czujniki stanu powietrza
CZYTELNIA
kod

Linie komunikacyjne publicznego przewozu pasażerskiego w Gminie Kościan organizowanego w związku z wyborami posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonymi na dzień 9 czerwca 2024 r.:

 

Linie komunikacyjne publicznego przewozu pasażerskiego w Gminie Kościan organizowanego w związku z wyborami posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonymi na dzień 9 czerwca 2024 r.:
???? Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Bonikowie ul. Parkowa 3
I kurs (przystanki autobusowe)
8:00 Łagiewniki – 8:05 Sepienko – 8:15 Mikoszki (przystanek koło placu zabaw) – Mikoszki (przystanek w centrum miejscowości) – 8:20 Bonikowo (OKW)
8:40 Bonikowo (OKW) – 8:45 Mikoszki (przystanek w centrum miejscowości) – Mikoszki (przystanek koło placu zabaw) – 8:55 Sepienko - 9:00 Łagiewniki
II kurs (przystanki autobusowe)
15:00 Łagiewniki – 15:05 Sepienko – 15:15 Mikoszki (przystanek koło placu zabaw) – Mikoszki (przystanek w centrum miejscowości) – 15:20Bonikowo (OKW)
15:40 Bonikowo (OKW) – 15:45 Mikoszki (przystanek w centrum miejscowości) – Mikoszki (przystanek koło placu zabaw) – 15:55 Sepienko - 16:00 Łagiewniki
???? Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Widziszewie ul. Podgórna 2a
I kurs
8:00 Nacław (przystanek w centrum miejscowości) – 8:08 Czarkowo (plac zabaw) - 8:15Widziszewo (OKW)
8:35 Widziszewo (OKW) – 8:43 Czarkowo (plac zabaw) – 8:50 Nacław (przystanek w centrum miejscowości)
II kurs
16:00 Nacław (przystanek w centrum miejscowości) – 16:08 Czarkowo (plac zabaw) - 16:15Widziszewo (OKW)
16:35 Widziszewo (OKW) – 16:43 Czarkowo (plac zabaw) – 16:50 Nacław (przystanek w centrum miejscowości)
???? Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Gryżynie ul. Zielona 6a
I kurs (przystanki autobusowe)
10:40 Nowy Dębiec – 10:45 Osiek – 10:50 Januszewo – 11:00 Nielęgowo - 11:05 Gryżyna (OKW)
11:25 Gryżyna (OKW) – 11:30 Nielęgowo – 11:40 Januszewo – 11:45 Osiek – 11:50 Nowy Dębiec
II kurs (przystanki autobusowe)
17:40 Nowy Dębiec – 17:45 Osiek – 17:50 Januszewo – 18:00 Nielęgowo - 18:05 Gryżyna (OKW)
18:25 Gryżyna (OKW) – 18:30 Nielęgowo – 18:40 Januszewo – 18:45 Osiek – 18:50 Nowy Dębiec
???? Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Kiełczewie ul. Kościańska 2
I kurs
9:10 Kiełczewo (ul. Spółdzielcza przy lecznicy zwierząt) – 9:15 Kiełczewo ul. Kościańska przy sklepie RODON) - 9:20 Kiełczewo (OKW)
9:40Kiełczewo (OKW) - 9:45 Kiełczewo ul. Kościańska przy sklepie RODON) - 9:50 Kiełczewo (ul. Spółdzielcza przy lecznicy zwierząt)
II kurs
16:10 Kiełczewo (ul. Spółdzielcza przy lecznicy zwierząt) – 16:15 Kiełczewo ul. Kościańska przy sklepie RODON) - 16:20Kiełczewo (OKW)
16:40 Kiełczewo (OKW) - 16:45 Kiełczewo ul. Kościańska przy sklepie RODON) - 16:50 Kiełczewo (ul. Spółdzielcza przy lecznicy zwierząt)
???? Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Racocie ul. Kościańska 9
I kurs (przystanki autobusowe)
9:00 Witkówki – 9:05 Spytkówki – 9:12 Darnowo – 9:15 Wyskoć Mała - 9:20 Racot (OKW)
9:40 Racot (OKW) – 9:45 Wyskoć Mała – 9:48 Darnowo – 9:55 Spytkówki - 10:00 Witkówki
II kurs (przystanki autobusowe)
16:00 Witkówki – 16:05 Spytkówki – 16:12 Darnowo –16:15 Wyskoć Mała - 16:20 Racot (OKW)
16:40 Racot (OKW) – 16:45 Wyskoć Mała – 16:48 Darnowo – 16:55 Spytkówki - 17:00 Witkówki
???? Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Starym Luboszu ul. Kościańska 7
I kurs
10:15 Nowy Lubosz (przy sklepie Dino) – 10:20 Nowy Lubosz (Osiedle M. Reja) – 10:25 Stary Lubosz (OKW)
10:45 Stary Lubosz (OKW) - 10:50 Nowy Lubosz (Osiedle M. Reja) - 10:55 Nowy Lubosz (przy sklepie Dino)
II kurs
17:15 Nowy Lubosz (przy sklepie Dino) – 17:20 Nowy Lubosz (Osiedle M. Reja) –17:25 Stary Lubosz (OKW)
17:45 Stary Lubosz (OKW) - 17:50 Nowy Lubosz (Osiedle M. Reja) - 17:55 Nowy Lubosz (przy sklepie Dino)
????Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Turwi ul. Szkolna 21
I kurs (przystanki autobusowe)
8:00 Ignacewo – 8:05 Wyskoć – 8:15 Wronowo - 8:20 Turew (OKW)
8:40 Turew (OKW) – 8:45 Wronowo – 8:55 Wyskoć – 9:00 Ignacewo
II kurs (przystanki autobusowe)
15:00 Ignacewo – 15:05 Wyskoć – 15:15 Wronowo - 15:20 Turew (OKW)
15:40 Turew (OKW) – 15:45 Wronowo – 15:50 Wyskoć – 15:55 Ignacewo
????Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Choryni 6a
I kurs (przystanki autobusowe)
9:20 Katarzynin – 9:28 Granecznik – 9:35 Wławie - 9:40 Choryń (OKW)
10:00 Choryń (OKW) – 10:05 Wławie – 10:12 Granecznik -10:20 Katarzynin
II kurs (przystanki autobusowe)
16:20 Katarzynin – 16:28 Granecznik – 16:35 Wławie - 16:40 Choryń (OKW)
17:00 Choryń (OKW) – 17:05 Wławie – 17:12 Granecznik - 17:20 Katarzynin
????Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Kurzej Górze ul. Leśna 29a
I kurs
8:00 Kurza Góra (przystanek autobusowy ul. Słoneczna) – 8:05 Kurza Góra (OKW)
8:25 Kurza Góra (OKW) –8:30 Kurza Góra (przystanek autobusowy ul. Słoneczna)
II kurs
15:00 Kurza Góra (przystanek autobusowy ul. Słoneczna) –15:05 Kurza Góra (OKW)
15:25 Kurza Góra (OKW) – 15:30 Kurza Góra (przystanek autobusowy ul. Słoneczna)
???? Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Kokorzynie
I kurs (przystanki autobusowe)
9:00 Krzan – 9:05 Kobylniki – 9:10 Ponin (przystanek ul. Widziszewska) – 9:15 Pelikan – 9:22 Sierakowo – 9:30 Szczodrowo – 9:35 Kokorzyn (OKW)
9:55 Kokorzyn (OKW) – 10:00 Szczodrowo – 10:05 Sierakowo – 10:10 Pelikan – 10:15 Ponin (przystanek ul. Widziszewska) – 10:20 Kobylniki - 10:25 Krzan
II kurs (przystanki autobusowe)
17:00 Krzan – 17:05 Kobylniki – 17:10 Ponin (przystanek ul. Widziszewska) – 17:15 Pelikan – 17:22 Sierakowo – 17:30 Szczodrowo – 17:35 Kokorzyn (OKW)
17:55 Kokorzyn (OKW) – 18:00 Szczodrowo – 18:05 Sierakowo – 18:10 Pelikan – 18:15 Ponin (przystanek ul. Widziszewska) –18:20 Kobylniki - 18:25 Krzan
???? Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 w Starych Oborzyskach ul. Szkolna 1
I kurs
10:10 Stare Oborzyska (skrzyżowanie ulic Klonowej i Długiej) – 10:15 Stare Oborzyska (Osiedle PKP) – 10:20 Stare Oborzyska (OKW)
10:40 Stare Oborzyska (OKW) – 10:45 Stare Oborzyska (Osiedle PKP) - 10:50 Stare Oborzyska (skrzyżowanie ulic Klonowej i Długiej)
II kurs
17:10 Stare Oborzyska (skrzyżowanie ulic Klonowej i Długiej) – 17:20 Stare Oborzyska (Osiedle PKP) – 17:25 Stare Oborzyska (OKW)
17:45 Stare Oborzyska (OKW) – 17:50 Stare Oborzyska (Osiedle PKP) - 17:55 Stare Oborzyska (skrzyżowanie ulic Klonowej i Długiej)
???? Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 w Pianowie 10a
I kurs (przystanki autobusowe)
11:10 Kawczyn – 11:15 Kurowo – 11:20 Nowe Oborzyska (przy świetlicy wiejskiej) - 11:25Pianowo (OKW)
11:45 Pianowo (OKW) – 11:50 Nowe Oborzyska (przy świetlicy wiejskiej) – 11:55 Kurowo – 12:00Kawczyn
II kurs (przystanki autobusowe)
18:05 Kawczyn – 18:10 Kurowo – 18:15 Nowe Oborzyska (przy świetlicy wiejskiej) - 18:20 Pianowo (OKW)
18:50 Pianowo (OKW) – 18:55 Nowe Oborzyska (przy świetlicy wiejskiej) – 19:00 Kurowo -
19:05 Kawczyn
OKW – Lokal Obwodowej Komisji Wyborczej
Wyświetl statystyki i reklamy
 
Lubię to!
 
 
Komentarz
 
Udostępnij

 

 

Mobilnie
kod
Przeglądaj naszą stronę na wszystkich
urządzeniach mobilnych.
Czerwiec
2024
p w s c p s n
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30