Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Zaktualizuj Internet Explorer bądź zainstaluj inną przeglądarkę.

Wpis został dodany do czytelni.Zamknij komunikat

Wpis usunięty.Zamknij komunikat

Dodaj wpis do czytelni.
Usuń z czytelni.
you tube
thumbnail
20
kwietnia
sobota
Agnieszka, Teodor, Czesław
Budżet
System Elektronicznej
Skrzynki Podawczej
EBOK Wodociągi
Czujniki stanu powietrza
CZYTELNIA
kod

Autobusem na wybory samorządowe

Zapraszamy do wzięcia udziału w wyborach samorządowych! Udział w wyborach jest kluczowym elementem aktywnego obywatelstwa. Dla wielu osób jednak barierą w wzięciu udziału w wyborach może być brak dostępu do środków transportu. Aby ułatwić dostęp do lokali wyborczych, Gmina Kościan postanowiła zorganizować transport dla mieszkańców. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje dotyczące tras przewozu dla poszczególnych Obwodowych Komisji Wyborczych:


Linie komunikacyjne publicznego przewozu pasażerskiego w Gminie Kościan organizowanego w związku z wyborami organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonymi na dzień 7 kwietnia 2024 r. (OKW – Lokal Obwodowej Komisji Wyborczej)


 Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Bonikowie ul. Parkowa 3

I kurs (przystanki autobusowe)

8:00 Łagiewniki – 8:05 Sepienko – 8:15 Mikoszki (przystanek koło placu zabaw) – Mikoszki (przystanek w centrum miejscowości) – 8:20 Bonikowo (OKW)


8:40 Bonikowo (OKW) – 8:45 Mikoszki (przystanek w centrum miejscowości) – Mikoszki (przystanek koło placu zabaw)   – 8:55 Sepienko - 9:00 Łagiewniki


II kurs (przystanki autobusowe)

15:00 Łagiewniki – 15:05 Sepienko – 15:15 Mikoszki (przystanek koło placu zabaw) – Mikoszki (przystanek w centrum miejscowości) – 15:20 Bonikowo (OKW)


15:40 Bonikowo (OKW) – 15:45 Mikoszki (przystanek w centrum miejscowości) – Mikoszki (przystanek koło placu zabaw)   – 15:55 Sepienko - 16:00 Łagiewniki


 

 Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Widziszewie ul. Podgórna 2a

 I kurs

8:00 Nacław (przystanek w centrum miejscowości) – 8:08 Czarkowo (plac zabaw) -        8:15 Widziszewo  (OKW)


8:35 Widziszewo (OKW) – 8:43 Czarkowo (plac zabaw) – 8:50 Nacław (przystanek w centrum miejscowości)


II kurs

16:00 Nacław (przystanek w centrum miejscowości) – 16:08 Czarkowo (plac zabaw) -    16:15 Widziszewo  (OKW)


16:35 Widziszewo (OKW) – 16:43 Czarkowo (plac zabaw) – 16:50 Nacław (przystanek w centrum miejscowości)

 


 

 Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Gryżynie ul. Zielona 6a

 I kurs (przystanki autobusowe)

10:40 Nowy Dębiec – 10:45 Osiek – 10:50 Januszewo – 11:00 Nielęgowo - 11:05 Gryżyna  (OKW)


11:25 Gryżyna (OKW) – 11:30 Nielęgowo – 11:40 Januszewo – 11:45 Osiek – 11:50 Nowy Dębiec


II kurs (przystanki autobusowe)

17:40 Nowy Dębiec – 17:45 Osiek – 17:50 Januszewo – 18:00 Nielęgowo - 18:05 Gryżyna  (OKW)


18:25 Gryżyna (OKW) – 18:30 Nielęgowo – 18:40 Januszewo – 18:45 Osiek – 18:50 Nowy Dębiec

 

 

 

 Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Kiełczewie ul. Kościańska 2

 I kurs

9:10 Kiełczewo (ul. Spółdzielcza przy lecznicy zwierząt) – 9:15 Kiełczewo ul. Kościańska przy sklepie RODON) - 9:20 Kiełczewo (OKW)


9:40 Kiełczewo (OKW) - 9:45 Kiełczewo ul. Kościańska przy sklepie RODON) - 9:50 Kiełczewo (ul. Spółdzielcza przy lecznicy zwierząt)


II kurs

16:10 Kiełczewo (ul. Spółdzielcza przy lecznicy zwierząt) – 16:15 Kiełczewo ul. Kościańska przy sklepie RODON) - 16:20 Kiełczewo (OKW)


16:40 Kiełczewo (OKW) - 16:45 Kiełczewo ul. Kościańska przy sklepie RODON) - 16:50 Kiełczewo (ul. Spółdzielcza przy lecznicy zwierząt)

 

 

 Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Racocie ul. Kościańska 9

I kurs (przystanki autobusowe)

9:00 Witkówki – 9:05 Spytkówki – 9:12 Darnowo – 9:15 Wyskoć Mała - 9:20 Racot (OKW)


9:40 Racot (OKW) – 9:45 Wyskoć Mała – 9:48 Darnowo – 9:55 Spytkówki - 10:00 Witkówki


II kurs (przystanki autobusowe)

16:00 Witkówki – 16:05 Spytkówki – 16:12 Darnowo –16:15 Wyskoć Mała - 16:20 Racot (OKW)


16:40 Racot (OKW) – 16:45 Wyskoć Mała – 16:48 Darnowo – 16:55 Spytkówki - 17:00 Witkówki

 

 

 Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Starym Luboszu ul. Kościańska 7

I kurs

10:15 Nowy Lubosz (przy sklepie Dino) – 10:20 Nowy Lubosz (Osiedle M. Reja) – 10:25 Stary Lubosz (OKW)


10:45 Stary Lubosz (OKW) - 10:50 Nowy Lubosz (Osiedle M. Reja) - 10:55 Nowy Lubosz (przy sklepie Dino)


II kurs

17:15 Nowy Lubosz (przy sklepie Dino) – 17:20 Nowy Lubosz (Osiedle M. Reja) –17:25 Stary Lubosz (OKW)


17:45 Stary Lubosz (OKW) - 17:50 Nowy Lubosz (Osiedle M. Reja) - 17:55 Nowy Lubosz (przy sklepie Dino)

 

 

 Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Turwi ul. Szkolna 21

I kurs (przystanki autobusowe)

8:00 Ignacewo – 8:05 Wyskoć – 8:15 Wronowo - 8:20 Turew (OKW)


8:40 Turew (OKW) – 8:45 Wronowo – 8:55 Wyskoć – 9:00 Ignacewo


II kurs (przystanki autobusowe)

15:00 Ignacewo – 15:05 Wyskoć – 15:15 Wronowo - 15:20 Turew (OKW)

15:40 Turew (OKW) – 15:45 Wronowo – 15:50 Wyskoć – 15:55 Ignacewo

 

 

 Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Choryni 6a

I kurs (przystanki autobusowe)

9:20 Katarzynin – 9:28 Granecznik – 9:35 Wławie - 9:40 Choryń (OKW)


10:00 Choryń (OKW) – 10:05 Wławie – 10:12 Granecznik -10:20 Katarzynin


II kurs (przystanki autobusowe)

16:20 Katarzynin – 16:28 Granecznik – 16:35 Wławie - 16:40 Choryń (OKW)


17:00 Choryń (OKW) – 17:05 Wławie – 17:12 Granecznik - 17:20 Katarzynin

 

 

 Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Kurzej Górze ul. Leśna 29a

 I kurs

8:00 Kurza Góra (przystanek autobusowy ul. Słoneczna) – 8:05 Kurza Góra (OKW)


8:25 Kurza Góra (OKW) –8:30 Kurza Góra (przystanek autobusowy ul. Słoneczna) 


II kurs

15:00 Kurza Góra (przystanek autobusowy ul. Słoneczna) – 15:05 Kurza Góra (OKW)


15:25 Kurza Góra (OKW) – 15:30 Kurza Góra (przystanek autobusowy ul. Słoneczna) 

 

 

 Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Kokorzynie

I kurs (przystanki autobusowe)

9:00 Krzan – 9:05 Kobylniki – 9:10 Ponin (przystanek ul. Widziszewska) – 9:15 Pelikan – 9:22 Sierakowo – 9:30 Szczodrowo – 9:35 Kokorzyn (OKW)


9:55 Kokorzyn (OKW) – 10:00 Szczodrowo – 10:05 Sierakowo – 10:10 Pelikan – 10:15 Ponin (przystanek ul. Widziszewska) – 10:20 Kobylniki - 10:25 Krzan


II kurs (przystanki autobusowe)

17:00 Krzan – 17:05 Kobylniki – 17:10 Ponin (przystanek ul. Widziszewska) – 17:15 Pelikan – 17:22 Sierakowo – 17:30S zczodrowo – 17:35 Kokorzyn (OKW)


17:55 Kokorzyn (OKW) – 18:00 Szczodrowo – 18:05 Sierakowo – 18:10 Pelikan – 18:15 Ponin (przystanek ul. Widziszewska) – 18:20 Kobylniki - 18:25 Krzan

 

 

 Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 w Starych Oborzyskach ul. Szkolna 1

I kurs

10:10 Stare Oborzyska (skrzyżowanie ulic Klonowej i Długiej) – 10:15 Stare Oborzyska (Osiedle PKP) – 10:20 Stare Oborzyska (OKW)


10:40 Stare Oborzyska (OKW) – 10:45 Stare Oborzyska (Osiedle PKP) -  10:50 Stare Oborzyska (skrzyżowanie ulic Klonowej i Długiej) 


II kurs

17:10 Stare Oborzyska (skrzyżowanie ulic Klonowej i Długiej) – 17:20 Stare Oborzyska (Osiedle PKP) – 17:25 Stare Oborzyska (OKW)


17:45 Stare Oborzyska (OKW) – 17:50 Stare Oborzyska (Osiedle PKP) -  17:55 Stare Oborzyska (skrzyżowanie ulic Klonowej i Długiej) 

 

 

 

 Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 w Pianowie 10a

 I kurs (przystanki autobusowe)

11:10 Kawczyn – 11:15 Kurowo – 11:20 Nowe Oborzyska (przy świetlicy wiejskiej) - 11:25 Pianowo (OKW)


11:45 Pianowo (OKW) – 11:50 Nowe Oborzyska (przy świetlicy wiejskiej) – 11:55 Kurowo – 12:00 Kawczyn


II kurs (przystanki autobusowe)

18:05 Kawczyn – 18:10 Kurowo – 18:15 Nowe Oborzyska (przy świetlicy wiejskiej) - 18:20 Pianowo (OKW)


18:50 Pianowo (OKW) – 18:55 Nowe Oborzyska (przy świetlicy wiejskiej) – 19:00 Kurowo - 19:05 Kawczyn


 

 

Wójt Gminy Kościan

 

/-/ Andrzej Przybyła

Mobilnie
kod
Przeglądaj naszą stronę na wszystkich
urządzeniach mobilnych.
Kwiecień
2024
p w s c p s n
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30