marca
Antonina, Antoni, Albin

Spotkanie Kapituły Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja roku i Budowa XXI wieku

W dniach 25-26 stycznia 2024 roku Wójt Gminy Kościan, Andrzej Przybyła, wziął udział w zjeździe "Kapituły Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”, który odbył się w Warszawie. Skład Kapituły to laureaci Konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI w." oraz instytucje wspierające to wydarzenie. Gości powitali Komisarz Konkursu, Roman Pikuła, oraz przewodniczący Jury, prof. Maciej Dutkiewicz z Politechniki Bydgoskiej, podkreślając, że członkowie Kapituły, swoją aktywnością i spostrzeżeniami, kształtują najlepsze standardy w dziedzinie budownictwa, rzeczywiście wpływając na rozwój kolejnych edycji Konkursu. Obrady Kapituły trwały przez dwa dni, obejmując również X Seminarium pod tytułem "Rewitalizacja - pamięć i nowoczesność z uwzględnieniem projektowania uniwersalnego".