marca
Antonina, Antoni, Albin

Mamy rekordową kwotę dla WOŚP

W minioną niedzielę odbył się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W szkole w Starych Oborzyskach przygotowano wiele atrakcji m.in. strefę dziecka, występy taneczne, występ Kokorzynianek, balik dla dzieci i wiele innych. Impreza nie tylko przyciągnęła tłumy, ale również ustanowiła nowy rekord zebranej kwoty. Na licytacjach, będących integralną częścią każdego finału WOŚP pojawiły się unikalne przedmioty, podarowane przez lokalnych przedsiębiorców i mieszkańców gminy. Różnorodność ofert sprawiła, że każdy znalazł coś dla siebie. Spektakularnym wydarzeniem wieczoru był pokaz ognia, który wzbudził podziw wszystkich obecnych. Kolorowe płomienie tańczyły na tle nocnego nieba, tworząc niezapomnianą atmosferę. Na zakończenie 32. Finału WOŚP odbył się koncert rockowy, który przyciągnął miłośników mocnych brzmień.  Najważniejszym jednak osiągnięciem tego finału jest zebrana rekordowa kwota. Zebrano  imponującą sumę 17.275,57 złotych. To o ponad 8 tysięcy więcej niż w poprzednim roku, co świadczy o nieustannej solidarności i zaangażowaniu mieszkańców gminy w pomoc potrzebującym. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Starych Oborzyskach nie tylko dostarczył niezapomnianych chwil rozrywki, ale również ukazał siłę wspólnoty, gotowej do wsparcia tych, którzy najbardziej tego potrzebują. To wydarzenie pozostawi trwałe wspomnienia i dodatkowo umocni więzi społeczności lokalnej. Oby kolejne edycje WOŚP przynosiły równie imponujące rezultaty! Dziękujemy, że byliście z nami !