lipca
Kinga, Krystyna, Olga

Badanie aktywności ekonomicznej ludności (BAEL)

Urząd Statystyczny w Poznaniu informuje, że w III kwartale 2024 r. na terenie Państwa gminy realizowane będzie Badanie aktywności ekonomicznej ludności (BAEL).

Zwracamy się z prośbą o wywieszanie w gablotach dostępnych dla mieszkańców i umieszczanie na stronach internetowych gminy załączonych informacji o badaniu.

Przy publikowaniu materiałów w mediach społecznościowych (FB, Twitter) prosimy o stosowanie przywoływaczy tut. Urzędu: @Poznan_STAT oraz @PoznanSTAT.

Mamy nadzieję, że propagowanie statystycznych badań ankietowych wśród mieszkańców przyczyni się do przychylniejszego spojrzenia na pracę ankietera statystycznego i do systematycznego wzrostu liczby wywiadów przeprowadzonych przez ankieterów Urzędu Statystycznego w Poznaniu.

Więcej o badaniach ankietowych realizowanych przez Główny Urząd Statystyczny na https://badania-ankietowe.stat.gov.pl/