Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Zaktualizuj Internet Explorer bądź zainstaluj inną przeglądarkę.

Wpis został dodany do czytelni.Zamknij komunikat

Wpis usunięty.Zamknij komunikat

Dodaj wpis do czytelni.
Usuń z czytelni.
you tube
thumbnail
07
kwietnia
wtorek
Donata, Herman, Rufin
System Elektronicznej
Skrzynki Podawczej
EBOK Wodociągi
Czujniki stanu powietrza
CZYTELNIA
kod

RADNI KADENCJI 2018 - 2023

SKŁAD RADY GMINY KOŚCIAN
VIII KADENCJA


Szczepaniak Jan - Przewodniczący Rady

email: szczepaniakjan@gminakoscian.pl
przewodniczacyrady@gminakoscian.pl

Okręg wyborczy nr 1
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Bonikowo, Mikoszki, Łagiewniki, Sepienko
Zamieszkały w Bonikowie
Funkcje w radzie: Przewodniczący Rady,
- Członek Komisji Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów,
- radny I, III, IV, V, VI, VII kadencji.


Michalski Henryk - Wiceprzewodniczący Rady
e-mail: michalskihenryk@gminakoscian.pl


Okręg wyborczy nr 7
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Nowy Lubosz
Zamieszkały w Nowym Luboszu
Funkcje w radzie: Wiceprzewodniczący Rady,
- Członek Komisji Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów,
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego,
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu,
- radny VII kadencji.


Adamczak Marcin
e-mail: adamczakmarcin@gminakoscian.pl


Okręg wyborczy nr 15
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Nowe Oborzyska, Kawczyn, Pianowo oraz Kurowo
Zamieszkały w Nowych Oborzyskach
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów,
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.


Beszterda Jolanta
e-mail: beszterdajolanta@gminakoscian.pl

Okręg wyborczy nr 5
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Racot
Zamieszkała w Racocie
Funkcje w radzie:
- Przewodnicząca Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego,
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu,
- radna VII kadencji.


Gidaszewski Zdzisław
e-mail: gidaszewskizdzislaw@gminakoscian.pl

Okręg wyborczy nr 14
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Stare Oborzyska
Zamieszkały w Starych Oborzyskach
Funkcje w radzie:
- Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji,
- radny IV, V, VI, VII kadencji.


Hetman Marta
e-mail: hetmanmarta@gminakoscian.pl

Okręg wyborczy nr 6
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Darnowo, Spytkówki, Wyskoć Mała oraz Witkówki
Zamieszkała w Darnowie
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji,
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.


Jaworski Michał
e-mail: jaworskimichal@gminakoscian.pl

Okręg wyborczy nr 3
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Gryżyna, Gryżynka, Nowy Dębiec, Osiek, Januszewo oraz Nielęgowo
Zamieszkały w Januszewie
Funkcje w radzie:
- Przewodniczący Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu,
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego,
- radny VI, VII kadencji.


Klem Tomasz
e-mail: klemtomasz@gminakoscian.pl

Okręg wyborczy nr 9
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Turew, Wronowo, Wyskoć, Ignacewo oraz Ćwikłowo
Zamieszkały w Turwi
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów,
- radny VII kadencji.


Kowalski Marcin
e-mail: kowalskimarcin@gminakoscian.pl

Okręg wyborczy nr 11
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Kurza Góra
Zamieszkały w Kurzej Górze
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Rewizyjnej,
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.


Mądry Mirosław
e-mail: madrymiroslaw@gminakoscian.pl

Okręg wyborczy nr 8
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Stary Lubosz
Zamieszkały w Starym Luboszu
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji,
- Członek Komisji Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów,
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.


Mocek Justyna
e-mail: mocekjustyna@gminakoscian.pl

Okręg wyborczy nr 2
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Czarkowo, Nacław, Widziszewo oraz część Gurostwa
Zamieszkała w Widziszewie
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Rewizyjnej,
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego.


Nejranowski Mateusz
e-mail: nejranowskimateusz@gminakoscian.pl

Okręg wyborczy nr 10
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi:  Katarzynin, Choryń, Granecznik oraz Wławie
Zamieszkały we Wławiu
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Rewizyjnej,
- radny VI, VII kadencji.
 


Piotrowicz Aurela

e-mail:  piotrowiczaurela@gminakoscian.pl

Okręg wyborczy nr 13
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Ponin, Kobylniki, Sierakowo oraz Szczodrowo
Zamieszkała w Kobylnikach
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego.

 

Szkudlarska Marieta
email: szkudlarskamarieta@gminakoscian.pl

Okręg wyborczy nr 12
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Kokorzyn, Pelikan oraz Krzan
Zamieszkała w Kokorzynie
Funkcje w radzie:
- Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej,
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu,
- radna IV, V, VI, VII kadencji.


Szymanowski Zbigniew
e-mail: szymanowskizbigniew@gminakoscian.pl

Okręg wyborczy nr 4
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Kiełczewo
Zamieszkały w Kiełczewie
Funkcje w radzie:
- Przewodniczący Komisji Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów,
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska oraz Ładu i Porządku Publicznego,
- radny VII kadencji.

 



Komisja Rewizyjna:

1. Marieta Szkudlarska – Przewodnicząca Komisji
2. Marcin Kowalski,
3. Justyna Mocek,
4. Mateusz Nejranowski.

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

1. Zdzisław Gidaszewski – Przewodniczący Komisji,
2. Marta Hetman,
3. Mirosław Mądry.

Komisja Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów:

1. Zbigniew Szymanowski – Przewodniczący Komisji,
2. Marcin Adamczak,
3. Tomasz Klem,
4. Mirosław Mądry,
5. Henryk Michalski,
6. Jan Szczepaniak.

Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska oraz Ładu i Porządku Publicznego:

1. Jolanta Beszterda – Przewodnicząca Komisji,
2. Michał Jaworski,
3. Henryk Michalski,
4. Justyna Mocek,
5. Aurela Piotrowicz,
6. Zbigniew Szymanowski.

Komisja Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu:

1. Michał Jaworski – Przewodniczący Komisji,
2. Marcin Adamczak,
3. Jolanta Beszterda,
4. Marta Hetman,
5. Marcin Kowalski,
6. Mirosław Mądry,
7. Henryk Michalski,
8. Marieta Szkudlarska.



 

Władze gminy
WŁADZE GMINY STRUKTURA ORGANIZACYJNA REGULAMIN ORGANIZACYJNY NABÓR NA WOLNE STANOWISKA GMINNA KOMISJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH JEDNOSTKI ORGANIZACYJNE
Aktualności aktualności
06 kwietnia 2020 Podstawowe zasady bezpieczeństwa w walce z koronawirusem
03 kwietnia 2020 Bezpłatne, zdalne porady ekspertów w kwietniu
Mobilnie
kod
Przeglądaj naszą stronę na wszystkich
urządzeniach mobilnych.
Kwiecień
2020
p w s c p s n
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30