Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Zaktualizuj Internet Explorer bądź zainstaluj inną przeglądarkę.

Wpis został dodany do czytelni.Zamknij komunikat

Wpis usunięty.Zamknij komunikat

Dodaj wpis do czytelni.
Usuń z czytelni.
you tube
thumbnail
20
maja
poniedziałek
Aleksander, Bernardyn, Bazyli
System Elektronicznej
Skrzynki Podawczej
EBOK Wodociągi
0 TEMATÓW

w czytelni

CZYTELNIA
kod

RADNI KADENCJI 2010 - 2014

SKŁAD  RADY GMINY  KOŚCIAN:

Szczepaniak Jan - Przewodniczący Rady

Okręg wyborczy nr 1
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Bonikowo, Mikoszki, Łagiewniki, Sepienko oraz Tamborowo
 
Zamieszkały w Bonikowie
Wykonywany zawód: Kierownik Zespołu Doradztwa Rolniczego
Funkcje w radzie: Przewodniczący Rady
- Członek Komisji Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów;
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.
- radny I, III, IV, V kadencji
Zainteresowania: - turystyka, sport

Szkudlarska Marieta - Wiceprzewodnicząca Rady

Okręg wyborczy nr 12
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Kokorzyn, Pelikan oraz Krzan
 
Zamieszkała w Kokorzynie
Wykonywany zawód: pracownik administracyjny
Funkcje w radzie: Wiceprzewodnicząca Rady
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego;
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.
- radna IV, V kadencji
Zainteresowania: folklor

Baranowski Leszek

Okręg wyborczy nr 4
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Kiełczewo
 
Zamieszkały w Kiełczewie
Wykonywany zawód: mistrz ds. sieci i instalacji
Funkcje w radzie:
- Przewodniczący Komisji Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.
- radny III, IV, V kadencji
Zainteresowania: sport, muzyka, turystyka

Bednarek Albin

Okręg wyborczy nr 15
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Nowe Oborzyska, Kawczyn, Pianowo oraz Kurowo

Zamieszkały w Nowych Oborzyskach
Wykonywany zawód: rolnik
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego;
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.
- radny II, III, IV, V kadencji
Zainteresowania: polityka,  sport

Bielawska Renata Stanisława

Okręg wyborczy nr 13
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Ponin, Kobylniki, Sierakowo oraz Szczodrowo

Zamieszkała w Sierakowie
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego;
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.

Gidaszewski Zdzisław Jan

Okręg wyborczy nr 14
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Stare Oborzyska

Zamieszkały w Starych Oborzyskach
Wykonywany zawód: Przedsiębiorca
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Rewizyjnej
- Członek Komisji Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów
-  radny IV, V kadencji
Zainteresowania: Sport, turystyka, turystyka zagraniczna, turystyka rowerowa, motoryzacja

Jaworski Michał

Okręg wyborczy nr 3
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Gryżyna, Gryżynka, Nowy Dębiec, Osiek, Januszewo oraz Nielęgowo

Zamieszkały w Januszewie
Wykonywany zawód: Doradca  rolniczy, rolnik
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego;
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.
Zainteresowania: Sport, ogród ,turystyka, motoryzacja.

Klem Tomasz

Okręg wyborczy nr 9
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Turew, Wronowo, Wyskoć oraz Ignacewo
 
Zamieszkały w Turwi
Wykonywany zawód: rolnik
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego;
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.
Zainteresowania: motoryzacja, historia

Michalak Szymon

Okręg wyborczy nr 11
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Kurza Góra

Zamieszkały w Kurzej Górze
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego;
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu. 

Nejranowski Mateusz

Okręg wyborczy nr 10
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi:  Katarzynin, Choryń, Granecznik oraz Wławie

Zamieszkały we Wławiu
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.

Ptak Marek

Okręg wyborczy nr 5
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Racot

Zamieszkały w Racocie
Wykonywany zawód: Leśniczy Nadleśnictwa Kościan
Funkcje w radzie:
- Przewodniczący Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego;
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.
- radny III, IV, V kadencji
Zainteresowania: Strzelectwo, myślistwo, turystyka

Ruskowiak Eugeniusz Antoni

Okręg wyborczy nr 6
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Darnowo, Spytkówki, Mała Wyskoć oraz Witkówki

Zamieszkały w Spytkówkach
Wykonywany zawód: rolnik
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego;
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.
- radny IV, V kadencji
Zainteresowania: OSP, sport, turystyka

Sadowski Ksawery

Okręg wyborczy nr 2
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Czarkowo, Nacław, Widziszewo oraz część Gurostwa

Zamieszkały w Widziszewie
Wykonywany zawód: kierownik gospodarstwa
Funkcje w radzie:
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego;
- radny III, IV, V kadencji
Zainteresowania: Turystyka, rolnictwo, rekreacja, sport

Sikora Marian Adam

Okręg wyborczy nr 7
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Nowy Lubosz

Zamieszkały w Nowym Luboszu
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Rewizyjnej
- Członek Komisji Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.
- radny V kadencji
Zainteresowania: Sport, OSP, turystyka, gry turniejowe, tenis, gra w karty - "kop"

Sikora Stanisław

Okręg wyborczy nr 8
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Stary Lubosz

Zamieszkały w Starym Luboszu
Funkcje w radzie:
- Przewodniczący Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu
- Członek Komisji Rewizyjnej
- radny IV, V kadencji
Zainteresowania: sport, OSP, turnieje w "kopa", turystyka

 

 


 

 

KOMISJA REWIZYJNA RADY GMINY KOŚCIAN

1. Sadowski Ksawery – Przewodniczący Komisji

2. Gidaszewski Zdzisław  – Członek Komisji

3. Sikora Stanisław  – Członek Komisji

4. Sikora Marian  – Członek Komisji

 


KOMISJA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, BUDŻETU I FINANSÓW

1. Baranowski Leszek – Przewodniczący Komisji

2. Gidaszewski Zdzisław – Członek Komisji

3. Nejranowski Mateusz – Członek Komisji

4. Szczepaniak Jan – Członek Komisji

5. Sikora Marian - Członek Komisji

 

KOMISJA ROLNICTWA, OCHRONY ŚRODOWISKA ORAZ ŁADU I PORZĄDKU PUBLICZNEGO


1. Ptak Marek – Przewodniczący Komisji

2. Bednarek Albin – Członek Komisji

3. Bielawska Renata – Członek Komisji

4. Jaworski Michał – Członek Komisji

5. Klem Tomasz – Członek Komisji

6. Michalak Szymon – Członek Komisji

7. Ruskowiak Eugeniusz – Członek Komisji

8. Sadowski Ksawery– Członek Komisji

9. Szkudlarska Marieta – Członek Komisji

 

 

KOMISJA SPRAW SOCJALNYCH, OŚWIATY, KULTURY I SPORTU


1. Sikora Stanisław – Przewodniczący Komisji

2. Baranowski Leszek – Członek Komisji

3. Bednarek Albin – Członek Komisji

4. Bielawska Renata  – Członek Komisji

5. Jaworski Michał – Członek Komisji

6. Klem Tomasz – Członek Komisji

7. Michalak Szymon – Członek Komisji

8. Nejranowski Mateusz – Członek Komisji

9. Ptak Marek – Członek Komisji

10. Sikora Marian – Członek Komisji

11. Ruskowiak Eugeniusz – Członek Komisji

12. Szczepaniak Jan – Członek Komisji

13. Szkudlarska Marieta – Członek Komisji

Aktualności aktualności
16 maja 2019 Przejazdy w Widziszewie i Nacławiu przejezdne
15 maja 2019 Sołectwo dziękuje za nową drogę
Mobilnie
kod
Przeglądaj naszą stronę na wszystkich
urządzeniach mobilnych.
Maj
2019
p w s c p s n
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31