Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Zaktualizuj Internet Explorer bądź zainstaluj inną przeglądarkę.

Wpis został dodany do czytelni.Zamknij komunikat

Wpis usunięty.Zamknij komunikat

Dodaj wpis do czytelni.
Usuń z czytelni.
you tube
thumbnail
21
lipca
niedziela
Andrzej, Wiktor, Daniel
System Elektronicznej
Skrzynki Podawczej
EBOK Wodociągi
0 TEMATÓW

w czytelni

CZYTELNIA
kod

RADNI KADENCJI 2006 - 2010

Radny Baranowski Leszek

Okręg wyborczy nr 4
Kiełczewo - 1449 mieszkańców
 
Wykonywany zawód: technik budowy sieci gazowych
Funkcje w radzie: Przewodniczący Komisji ds. Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów
Zainteresowania: sport, muzyka, turystyka


Radny Bączyk Henryk

Okręg wyborczy nr 10
Katarzynin, Wławie, Choryń, Granecznik - 796 mieszkańców
 
Wykonywany zawód: rolnik
Funkcje w radzie: Członek  Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska oraz Ładu i Porządku Publicznego
  - radny IV kadencji
Zainteresowania: sport, rolnictwo


Radny Bednarek Albin

Okręg wyborczy nr 15
Nowe Oborzyska, Pianowo, Kurowo, Kawczyn - 1001 mieszkańców
 
Wykonywany zawód: rolnik
Funkcje w radzie: Członek Komisji Rewizyjnej
  - radny II,III, IV kadencji
Zainteresowania: polityka,  sport,


Radny Chwastyniak Zbigniew

Okręg wyborczy nr 13
Ponin, Sierakowo, Kobylniki, Szczodrowo - 925 mieszkańców
 
Wykonywany zawód: emeryt
Funkcje w radzie: Członek  Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska oraz Ładu i Porządku Publicznego
  - Członek Komisji Rewizyjnej
  - radny I, II kadencji
Zainteresowania: straż pożarna, polityka, sport


Radny Gidaszewski Zdzisław

Okręg wyborczy nr 14
Stare Oborzyska -  1178 mieszkańców
 
Wykonywany zawód: przedsiębiorstwo transportowe
Funkcje w radzie: Członek Komisji ds. Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów
  - Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu
  - radny IV kadencji
Zainteresowania: Sport, turystyka, turystyka zagraniczna, turystyka rowerowa, motoryzacja


Radny Jagodziński Marek

Okręg wyborczy nr 11
Kurza Góra - 825 mieszkańców
 
Funkcje w radzie: Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu
  - Członek Komisji Rewizyjnej
Zainteresowania: Sport, wędkarstwo, muzyka


Radny Jurga Andrzej

Okręg wyborczy nr 9
Turew, Wyskoć -  1064 mieszkańców
 
                                                                               
Wykonywany zawód: rolnik
Funkcje w radzie: Członek  Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska oraz Ładu i Porządku Publicznego
Zainteresowania: OSP, turystyka, sport


 Radny Kruk Kazimierz (radny od 01.01.2008)

Okręg wyborczy nr 3
Gryżyna, Nielęgowo, Nowy Dębiec, Januszewo, Osiek
 
Wykonywany zawód: rolnik
Funkcje w radzie: Członek Komisji ds. Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów
Zainteresowania: gołębie


Radny Przybyła Andrzej (radny do 31.12.2007) 

Okręg wyborczy nr 3
Gryżyna, Nielęgowo, Nowy Dębiec, Januszewo, Osiek
 
Kontakt: 605 - 313 - 400, andrzejprzybyla@gminakoscian.pl
Wykonywany zawód: urzędnik samorządowy
Funkcje w radzie: Członek Komisji ds. Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów
Zainteresowania: sporty wodne, narty, ogród


Radny Ptak Marek

Okręg wyborczy nr 5
Racot - 1230 mieszkańców
 
Wykonywany zawód: Leśniczy Nadleśnictwa Kościan
Funkcje w radzie: Przewodniczący Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu
  - radny III,IV kadencji
Zainteresowania: Strzelectwo, myślistwo, turystyka


Radny  Ruskowiak Eugeniusz

Okręg wyborczy nr 10
Spytkówki, Darnowo, Witkówki - 746 mieszkańców
 
Wykonywany zawód: rolnik
Funkcje w radzie: Członek  Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska oraz Ładu i Porządku Publicznej
-  radny IV kadencji
Zainteresowania: OSP, sport, turystyka


Radny Sadowski Ksawery

Okręg wyborczy nr 10 
Widziszewo, Nacław, Czarkowo - 1134 mieszkańców
 
Wykonywany zawód: rolnik
Funkcje w radzie: Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
  - radny III, IV kadencji
Zainteresowania: Turystyka, rolnictwo, rekreacja


Radny Sikora Marian Adam

Okręg wyborczy nr 7
Nowy Lubosz - 750 mieszkańców
 
Funkcje w radzie: Członek Komisji ds. Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów
  - Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu
Zainteresowania: Sport, OSP, turystyka, gry turniejowe, tenis, gra w karty- "kop"



Radny  Sikora Stanisław

Okręg wyborczy nr 8
Stary Lubosz - 859 mieszkańców

Funkcje w radzie: Członek  Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska , oraz Ładu i Porządku Publicznego  
  - radny IV kadencji
Zainteresowania: Sport, OSP, turnieje w "kopa"


Radny Szczepaniak Jan

Okręg wyborczy nr 1
Bonikowo, Sepienko, Mikoszki, Łagiewniki, Tamborowo - 1052 mieszkańców
 
Wykonywany zawód: Kierownik Zespołu Doradztwa Rolniczego
Funkcje w radzie: - Przewodniczący Rady
   - Przewodniczący Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska oraz Ładu i Porządku Publicznego
   - Radny I, III, IV kadencji
Zainteresowania       - turystyka, sport


Radna Szkudlarska Marieta

Okręg wyborczy nr 12
Kokorzyn, Pelikan, Krzan - 1449 mieszkańców
 
Wykonywany zawód: pracownik administracyjny
Funkcje w radzie: Wiceprzewodnicząca Rady
Zainteresowania: folklor


KOMISJA REWIZYJNA RADY GMINY KOŚCIAN

1. Sadowski Ksawery – Przewodniczący Komisji

2. Bednarek Albin – Członek Komisji

3. Jagodziński Marek – Członek Komisji

4. Szkudlarska Marieta – Członek Komisji (do dnia 05.12.2006)

5. Zbigniew Chwastyniak - Członek Komisji (od dnia 05.12.2006) 

 


KOMISJA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, BUDŻETU I FINANSÓW


1. Baranowski Leszek – Przewodniczący Komisji

2. Gidaszewski Zdzisław – Członek Komisji

3. Kruk Kazimierz – Członek Komisji

4. Sikora Marian Adam – Członek Komisji

 

KOMISJA ROLNICTWA, OCHRONY ŚRODOWISKA ORAZ ŁADU I PORZĄDKU PUBLICZNEGO


1. Szczepaniak Jan – Przewodniczący Komisji

2. Ruskowiak Eugeniusz – Członek Komisji

3. Jurga Andrzej – Członek Komisji

4. Chwastyniak Zbigniew – Członek Komisji

5. Bączyk Henryk – Członek Komisji

 

KOMISJA SPRAW SOCJALNYCH, OŚWIATY, KULTURY I SPORTU


1. Ptak Marek – Przewodniczący Komisji

2. Gidaszewski Zdzisław – Członek Komisji

3. Sikora Stanisław – Członek Komisji

4. Sikora Marian Adam – Członek Komisji

5. Jagodziński Marek – Członek Komisji

Aktualności aktualności
19 lipca 2019 Serdecznie zapraszamy na słoneczny Przystanek Dębiec
19 lipca 2019 Utrudnienia w ruchu w Nowych i Starych Oborzyskach
Mobilnie
kod
Przeglądaj naszą stronę na wszystkich
urządzeniach mobilnych.
Lipiec
2019
p w s c p s n
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31