Aniela, Sykstus, Joanna

Wybory uzupełniające do Rady Sołeckiej wsi Sierakowo

Uwaga Mieszkańcy!

Stosownie do Uchwały Nr XVII/192/20 Rady Gminy Kościan z dnia 30 czerwca 2020 r. w sprawie: zarządzenia wyborów uzupełniających do Rady Sołeckiej wsi Sierakowo,

zwołuję

na dzień 31 lipca 2020 roku (piątek), godz. 18.30, przy świetlicy wiejskiej, zebranie mieszkańców sołectwa Sierakowo, na którym przeprowadzone zostaną wybory uzupełniające:
do Rady Sołeckiej.

Uprawnionymi do głosowania są mieszkańcy sołectwa mający czynne prawo wyborcze do rady gminy i stale zamieszkali na terenie sołectwa.

Jeżeli w pierwszym terminie zebrania nie będzie uczestniczyć co najmniej 1/5 mieszkańców uprawnionych do głosowania, po pół godzinie, tj. o godz. 19.00 następuje powtórzenie zebrania. Powtórzone zebranie jest ważne bez względu na ilość uczestniczących w nim osób.

Wybory zostaną przeprowadzone w szczególnym reżimie sanitarnym. Uczestnicy zebrania zobowiązani są do noszenia maseczek zakrywających usta i nos oraz do przestrzegania zasad dystansu społecznego.

Wójt Gminy Kościan
                                                                           /-/ Andrzej Przybyła