Aniela, Sykstus, Joanna

Wakacyjny wypoczynek w parku trampolin

We wtorek, 22 stycznia młodzież z sołectw Nacław i Widziszewo wybrała się do parku trampolin w Lesznie. Wyjazd zorganizowany był ze środków Gminy Kościan, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz wsparciu Powiatu Kościańskiego w ramach „Ferii zimowych na sportowo”.

W wyjeździe wzięło udział 48 osób. Wakacyjna grupa aktywnie spędziła czas, gdzie pod okiem instruktorów sprawdzała swoje siły i zwinność w basenie z gąbkami czy strefie akrobatycznej. Po powrocie do Widziszewa w „Domu Ogrodnika” młodzież integrowała się podczas rywalizacji w zawodach sportowych i strzeleckich oraz pogłębiała wiedzę z zakresu obrony cywilnej.