Julia, Erwina, Benedykt

Wiosenne Zawody Strzeleckie w Widziszewie

Wiosenne zawody strzeleckie – Widziszewo 2018

W dniu 18 marca na Strzelnicy Sportowej w Widziszewie odbyły się Wiosenne zawody strzeleckie. Choć aura była raczej zimowa to zawody  przyciągnęły 44 uczestników, których podzielono na cztery kategorie. Wśród mężczyzn triumfował z wynikiem 76 punktów (na 100 możliwych do zdobycia) Marek Posała wyprzedzając Roberta Sekułę  (73 pkt.) i Rafała Puzyrewicza (62 pkt.). W kategorii kobiet wygrała Kinga Puzyrewicz (69 pkt.) przed Natalią Dolatą (61 pkt.) i Katarzyną Matuszczak (60 pkt.). Kategorię chłopców wygrał Aleksander Opas (64 pkt.) przed Oliwerem Górnym (59 pkt.) oraz Janem Ostrowskim (48 pkt.). Wśród dziewcząt triumfowały: Amelia Domagała (66 pkt.) wyprzedzając Wiktorię Błocian (62 pkt.) i Olgą Puzyrewicz (56 pkt.). Najlepsi strzelcy z rąk zastępcy wójta Gminy Kościan pana Mirosława Dudy i radnego Rady Gminy pana Ksawerego Sadowkiego odebrali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane ze środków Gminy Kościan.

Zawody zorganizowali Klub Strzelecki w Widziszewie oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kościanie.

Gratuluje dla najlepszych zawodników.

Najbliższe zawody na Strzelnicy Sportowej w Widziszewie już 5 maja 2018, serdecznie zapraszamy. (ao)