sierpnia
Maria, Cezary, Tymoteusz

Spotkanie pod nazwą "Wspólnie dla Wielkopolskiej Wsi"

Kierownik Biura Powiatowego w Kościanie Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza rolników na spotkanie pt. „Wspólnie dla Wielkopolskiej Wsi”, które odbędzie się 18 lutego 2019 r. o godzinie 10:00 w Auli przy ul. Bernardyńskiej 2 w Kościanie.

Spotkanie organizowane jest pod patronatem Wojewody Wielkopolskiego i ma na celu przybliżenie wiedzy na tematy najbardziej aktualne w dzisiejszym rolnictwie.

W spotkaniu uczestniczyć będą następujące instytucje: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Wielkopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej oraz Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

Sierpień