Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Zaktualizuj Internet Explorer bądź zainstaluj inną przeglądarkę.

Wpis został dodany do czytelni.Zamknij komunikat

Wpis usunięty.Zamknij komunikat

Dodaj wpis do czytelni.
Usuń z czytelni.
you tube
thumbnail
05
czerwca
piątek
Kira, Bonifacy, Waleria
System Elektronicznej
Skrzynki Podawczej
EBOK Wodociągi
Czujniki stanu powietrza
CZYTELNIA
kod

Treningi na obiektach gminnych

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 roku umożliwia prowadzenie działalności sportowej na stadionach sportowych i boiskach, przy czym na tych obiektach w tym samym czasie przebywać może nie więcej niż 6 osób i 1 trener. Ustawodawca narzuca na podmiot udostępniający obiekt (w naszym przypadku Gminę) szereg obowiązków m.in.: weryfikację liczbę osób korzystających z obiektu, zapewnienie środków do dezynfekcji rąk i sprzętu, dezynfekcję urządzeń i sprzętu po każdym użyciu i grupie, zapewnienia przerwy pomiędzy korzystającymi z obiektu.

W świetle przedstawionych przepisów nie jesteśmy w stanie wypełnić tych wymogów, głównie dlatego, że na naszych obiektach nie mamy zatrudnionych osób które mogłyby weryfikować liczbę osób przebywających na obiekcie. W związku z tym stadiony i boiska sportowe w Gminie Kościan w dalszym ciągu będą zamknięte dla osób indywidualnych i grup chcących z nich korzystać.

Po konsultacjach i zapoznaniu się z procedurami zaproponowanymi przez kluby LZS JunaTrans Stare Oborzyska i PKS Racot dopuszczamy od 6 maja br. możliwość prowadzenia przez te kluby zorganizowanych treningów na otwartych obiektach sportowych w Starych Oborzyskach i Racocie pod rygorem spełnienia przedstawionego powyżej reżimu sanitarnego.


Mobilnie
kod
Przeglądaj naszą stronę na wszystkich
urządzeniach mobilnych.
Czerwiec
2020
p w s c p s n
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30