Marek, Jarosław, Wasyl

Sukcesy spółdzielni Bon Appetit

Działająca od 2017 roku w Starych Oborzyskach Spółdzielnia Socjalna Bon Appetit bardzo prężnie się rozwija i zbiera zasłużone laury. Ugruntowana już marka pozwala jej osiągać kolejne sukcesy. W 2019 roku otrzymała Certyfikat Znaku Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej – Sukces Rynkowy, podpisany przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, a także została finalistą 9. Edycji Ogólnopolskiego Konkursu im. Jacka Kuronia na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku. Na Spotkaniu Noworocznym w Starych Oborzyskach, Prezes Spółdzielni – Pani Monika Kościańska odebrała z rąk Wójta Gminy Kościan i Przewodniczącego Rady Gminy podziękowania za wspaniały rozwój przedsiębiorstwa.