Aleks, Grzegorz, Aleksander

Nowa strona internetowa dedykowana wielkopolskim przedsiębiorcom!

Ruszyła strona internetowa dla przedsiębiorców w związku ze skutkami COVID-19

Przedsiębiorco z Wielkopolski! Potrzebujesz pomocy, aby nadal funkcjonować, zachować miejsca pracy i rozwijać się – nawet w obecnych warunkach?

Stworzyliśmy dla Ciebie stronę internetową wsparcie.wielkopolskie.pl.

Koronawirus uderzył w każdy obszar naszego życia. Zamrożenie działalności na długie tygodnie sprawiło, że wiele firm ma dziś problem z utrzymaniem miejsc pracy. Z pomocą ruszył nie tylko rząd z tarczą antykryzysową, ale również Samorząd Województwa Wielkopolskiego uruchamiając zarządzane przez siebie środki m.in. z UE (w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020).

Pożyczki płynnościowe, poręczenia, a już wkrótce dotacje na kapitał obrotowy. To oferta aktualnie dostępnych produktów finansowych skierowanych do mikro, małych i średnich przedsiębiorców z Wielkopolski dotkniętych skutkami epidemii COVID-19.

Dzisiaj czas na kolejny etap. Aby ułatwić przedsiębiorcom otrzymanie pomocy unijnej stworzyliśmy stronę wsparcie.wielkopolskie.pl, na której znajdą się kompleksowe informacje o warunkach i wymaganiach związanych z otrzymaniem pomocy.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami.