Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Ekonomia społeczna oraz społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR)

Jesteś przedsiębiorcą z terenu powiatu kościańskiego i jesteś głodny nowej wiedzy? Koniecznie weź udział w spotkaniu, które organizuje Centrum PISOP wraz z Ośrodkiem Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie

Szanowni Państwo,

wrzesień to dobry czas, aby odnowić kontakty i spotkać się w gronie przedsiębiorców z terenu naszego powiatu. Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie organizuje wraz z Centrum PISOP dnia 15 września 2021 roku o godz. 11.00 w siedzibie w Kościanie przy ul. Dworcowej 1 (budynek Dworca PKP).

Porozmawiamy o ekonomii społecznej oraz społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) – temacie niezwykle ważnym i zyskującym na popularności w kontekście funkcjonowania każdej firmy.

Spotkanie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego pod adresem biuro@owp.koscian.net do dnia 14.09.2021r.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń! Zapraszamy!

Ośrodek Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie