Adolf, Leon, Tymon

Zawiadomienie o zebraniu Grupy Członkowskiej dla Członków Banku Spółdzielczego w Kościanie

Kościan, dnia 05.04.2019 r.

ZAWIADOMIENIE

Na podstawie § 21 ust. 3 Statutu Banku Spółdzielczego w Kościanie zwołujemy Zebranie Grupy Członkowskiej dla Członków Banku zamieszkałych na terenie miasta i gminy Kościan oraz na terenie innych gmin (z wyjątkiem miasta i gminy Krzywiń oraz gminy Kamieniec).

Zebranie odbędzie się w dniu 29.04.2019r. /poniedziałek/ o godzinie 10,00 w lokalu restauracji „Finezja” w Kościanie, ul. Szkolna 53.

Zarząd Banku serdecznie zaprasza członków na Zebranie.

Projekt porządku  Zebrania  Grupy Członkowskiej:

1. Otwarcie Zebrania.

2. Wybór przewodniczącego i sekretarza Zebrania w głosowaniu jawnym.

3. Sprawdzenie  listy obecności przez przewodniczącego  Zebrania.

4. Przedstawienie projektu Regulaminu Zebrania i porządku obrad.

5. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Regulaminu Zebrania i porządku obrad.

6. Przedstawienie sprawozdania z działalności Banku  w roku 2018,  wykonania uchwał ZP oraz wniosków z poprzedniego Zebrania Grupy Członkowskiej.

7. Przedstawienie sprawozdania finansowego za rok 2018.

8. Przedstawienie sprawozdania Rady Nadzorczej  za rok 2018, w tym ocena stosowania Polityki Ładu
Korporacyjnego oraz ocena funkcjonowania polityki wynagrodzeń.

9. Przedstawienie spraw, które będą przedmiotem uchwał Zebrania Przedstawicieli.

10. Rozpatrzenie  sprawozdań Zarządu i Rady, sprawozdania finansowego, uchwalenie  wniosków i opinii przez  zebranych Członków.

11. Odczytanie  protokołu z Zebrania  Grupy przez sekretarza Zebrania i podjęcie uchwały w sprawie jego przyjęcia.

12. Zamknięcie Zebrania Grupy Członkowskiej.

Zarząd Banku