Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Zaktualizuj Internet Explorer bądź zainstaluj inną przeglądarkę.

Wpis został dodany do czytelni.Zamknij komunikat

Wpis usunięty.Zamknij komunikat

Dodaj wpis do czytelni.
Usuń z czytelni.
you tube
thumbnail
26
czerwca
środa
Paulina, Jan, Paweł
System Elektronicznej
Skrzynki Podawczej
EBOK Wodociągi
0 TEMATÓW

w czytelni

CZYTELNIA
kod

Razem na święta

Zespół Szkół w Starych Oborzyskach wziął udział w ogólnopolskiej akcji „Razem na Święta”, do której zachęcała Minister Edukacji Narodowej. W ramach przedświątecznego wolontariatu – jak co roku - podjęliśmy wiele różnorodnych działań.

Szkolne Koło Caritas przeprowadziło zbiórkę „Złotówka dla Afryki” – na posiłki dla dzieci oraz rozprowadzało Mikołaje Czekoladowe, z których dochód został przeznaczony na Katolicki Ośrodek Wychowania i Terapii Uzależnień w Wierzenicy.

Uczniowie i nauczyciele niemalże wszystkich klas włączyli się także w zbiórkę żywności
i artykułów kosmetycznych „Tytka charytatywna” – produkty zostały przekazane dla potrzebujących osób i rodzin z parafii.

Samorząd Uczniowski koordynował przygotowanie podarunków: odzieży, słodyczy, kocy i środków czystości w ramach ogólnopolskiego projektu Szlachetna Paczka dla mieszkańca Domu Opieki dla Osób Starszych w Starych Oborzyskach. Natomiast uczniowie SKC pomagali w sobotni ranek udekorować salę sportową naszej szkoły, w której odbywał się finał powiatu kościańskiego Szlachetnej Paczki.

Przygotowano także kiermasz ozdób świątecznych, z których dochód został przeznaczony na funkcjonowanie Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Kościanie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie się w akcje charytatywne prowadzone w naszej placówce.

Mobilnie
kod
Przeglądaj naszą stronę na wszystkich
urządzeniach mobilnych.
Czerwiec
2019
p w s c p s n
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30