stycznia
Fabian, Sebastian

Wizyta przedszkolaków w urzędzie gminy

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” słusznie stwierdził Janusz Korczak. W tych kilku krótkich pięknych słowach można podsumować wizytę przedszkolaków z Przedszkola Sportowo – Edukacyjnego „Zwinne Szkraby”.  Swoją wizytą maluchy wniosły mnóstwo radości z zaciekawieniem przyglądając się  i słuchając tego co ma dla nich do powiedzenia wójt gminy.

Przedszkolaków w Urzędzie przywitał Wójt Andrzej Przybyła, który przedstawił swoim gościom film promocyjny gminy oraz opowiedział co można załatwić w magistracie. Wysłuchał też wielu ciekawych sugestii dotyczących miejsc jakich brakuje w gminie, a były to między innymi McDonald’s, KFC, tor wyścigowy czy kino. Wójt nie krył wzruszenia kiedy mali goście złożyli życzenia z okazji wygrania ostatnich wyborów samorządowych. Na zakończenie wizyty przekazał dzieciom słodycze oraz naklejki z mottem gminy „Tu warto mieszkać, pracować i działać”.