Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Zaktualizuj Internet Explorer bądź zainstaluj inną przeglądarkę.

Wpis został dodany do czytelni.Zamknij komunikat

Wpis usunięty.Zamknij komunikat

Dodaj wpis do czytelni.
Usuń z czytelni.
you tube
thumbnail
05
czerwca
piątek
Kira, Bonifacy, Waleria
System Elektronicznej
Skrzynki Podawczej
EBOK Wodociągi
Czujniki stanu powietrza
CZYTELNIA
kod

Przedszkola gminne w czasie pandemii

 

Gmina Kościan przygotowała swoje przedszkola i szkoły do przyjęcia dzieci od dnia 25 maja br. Jednak decyzja rządu o możliwości otwarcia przedszkoli, zgodnie z wytycznymi wydanymi przez Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego, w naszej gminie nie skłoniła wielu chętnych do posłania swoich pociech na zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Od poniedziałku utworzone zostaną 4 oddziały dla w sumie 20 dzieci w budynkach przedszkolnych w Starych Oborzyskach, Kiełczewie, Starym Luboszu i Turwi. 
Zgodnie z wytycznymi GIS prosimy rodziców, by nie przyprowadzali dzieci z objawami chorobowymi. Do placówki nie można posłać także dziecka, którego domownik odbywa kwarantannę. Każda nasza placówka natomiast będzie wyposażona w podstawowe środki higieny, a wychowawcy i opiekunowie zapewnią dzieciom bezpieczne warunki pobytu.

Gmina Kościan przygotowała swoje przedszkola i szkoły do przyjęcia dzieci od dnia 25 maja br. Jednak decyzja rządu o możliwości otwarcia przedszkoli, zgodnie z wytycznymi wydanymi przez Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego, w naszej gminie nie skłoniła wielu chętnych do posłania swoich pociech na zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Od poniedziałku utworzone zostaną 4 oddziały dla w sumie 20 dzieci w budynkach przedszkolnych w Starych Oborzyskach, Kiełczewie, Starym Luboszu i Turwi. Zgodnie z wytycznymi GIS prosimy rodziców, by nie przyprowadzali dzieci z objawami chorobowymi. Do placówki nie można posłać także dziecka, którego domownik odbywa kwarantannę. Każda nasza placówka natomiast będzie wyposażona w podstawowe środki higieny, a wychowawcy i opiekunowie zapewnią dzieciom bezpieczne warunki pobytu.

 

Mobilnie
kod
Przeglądaj naszą stronę na wszystkich
urządzeniach mobilnych.
Czerwiec
2020
p w s c p s n
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30