września
Aurelia, Władysław, Kamil

Mistrz armwretlingu Mirosław Hertmanowski

W dniach 5 - 6 września 2020 roku w Koszalinie odbyły się XX Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu. Siłowanie na ręce (armwrestling) to dyscyplina sportowa, która zdobywa sobie coraz więcej zwolenników w naszym kraju. Jest to typowy sport walki, niezwykle widowiskowy i dynamiczny. Wynik pojedynku zależy od umiejętności technicznych i taktycznych zawodnika oraz od szybkości reakcji. Poszczególne walki trwają od ułamków sekundy do kilku minut.

Wśród wielu znakomitych zawodników znalazł się również przedstawiciel naszej gminy Pan Mirosław Hertmanowski. Pan Mirosław zajął I miejsce w kategorii Masters +105kg ręki prawej oraz III miejsce w kategorii Masters +105kg ręki lewej.

Udział w zawodach został wsparty ze środków finansowych Gminy Kościan.

Serdecznie gratulujemy!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30