Agnieszka, Teodor, Czesław

Konkurs „Równać Szanse – Małe Granty”

Polsko - Amerykańska Fundacja Wolności ogłosiła kolejną edycję  konkursu „Równać Szanse - Małe Granty”. Jest to szansa dla bibliotek, domów kultury i lokalnych organizacji pozarządowych na dotację w wysokości do 8 500 zł. Dotacja przyznawana jest na pięciomiesięczne działania młodych osób w wieku 13-19 lat, pochodzących ze wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców. Wnioski  można składać do 1 czerwca br. do godziny 12.00, na projekty realizowane pomiędzy 1 września 2021 a 31 stycznia 2022 roku. Do aplikowania w konkursie uprawnione są instytucje i organizacje pozarządowe zarejestrowane w formie stowarzyszeń lub fundacji w KRS lub w ewidencji prowadzonej przez starostów, powiatowe, miejskie i gminne domy kultury lub biblioteki publiczne, Koła Gospodyń Wiejskich wpisane do rejestru Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa lub KRS bądź ewidencji prowadzonej przez starostów.

Na stronie rownacszanse.pl znajdują się wszelkie niezbędne informacje dotyczące konkursu. Poniżej link do materiałów informacyjnych o programie Równać Szanse: