Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Zaktualizuj Internet Explorer bądź zainstaluj inną przeglądarkę.

Wpis został dodany do czytelni.Zamknij komunikat

Wpis usunięty.Zamknij komunikat

Dodaj wpis do czytelni.
Usuń z czytelni.
you tube
thumbnail
05
czerwca
piątek
Kira, Bonifacy, Waleria
System Elektronicznej
Skrzynki Podawczej
EBOK Wodociągi
Czujniki stanu powietrza
CZYTELNIA
kod

Dziewczyny z Oborzysk wygrały III ligę!

Zakończyły się rozgrywki III ligi kobiet na szczeblu Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Piłkarki ,,JunaTrans’’ Stare Oborzyska zajęły pierwsze miejsce w tabeli zdobywając w 6 spotkaniach aż 16 punktów, przy imponującym stosunku bramkowym: 35 strzelonych i 2 stracone. Warto przypomnieć, że trzeci raz z rzędu zawodniczki Juny są drużyną z najlepszym bilansem bramkowym w rozgrywkach III ligi.

– W obecnym sezonie o miejscu w końcowej klasyfikacji III ligi kobiet grupy wielkopolskiej zadecydował właśnie bilans bramkowy, który jest zdecydowanie na korzyść naszego zespołu. Żałujemy, że runda wiosenna nie wystartowała. Dziewczyny na przygotowania poświęciły nie tylko sporo środków finansowych, związanych między innymi z wyjazdem na obóz w Hiszpanii, ale też włożyły dużo wysiłku, serca i zaangażowania w okres przygotowawczy. Zdajemy sobie jednak sprawę, że dokończenie obecnego sezonu nie było możliwe, a Zarząd Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej podjął słuszną decyzję o zakończeniu rozgrywek – relacjonuje Marcin Adamczak, trener i opiekun zawodniczek.

Czy klub z gminy Kościan awansuje do wyższej klasy rozgrywkowej? Na to pytanie odpowiedź poznamy na najbliższym zjeździe władz Polskiego Związku Piłki Nożnej.


Mobilnie
kod
Przeglądaj naszą stronę na wszystkich
urządzeniach mobilnych.
Czerwiec
2020
p w s c p s n
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30