Jerzy, Wojciech

Dzień Edukacji Narodowej w Gminie Kościan

Wójt Gminy Kościan spotkał się wirtualnie w formie wideokonferencji z dyrektorami i nauczycielami szkół. Była to okazja do podziękowań dla wszystkich pracowników oświaty gminnej za wysiłek podejmowany w wychowanie i kształcenie dzieci, a także złożenia życzeń radości, uznania i szacunku wychowanków, rodziców i całej społeczności gminnej. Przy okazji wręczone zostały Nagrody Wójta. Otrzymali je: z Zespołu Szkół w Bonikowie – dyrektor Beata Kubacka i nauczyciel wychowania wczesnoszkolnego – Izabela Kędziora, z Zespołu Szkół w Starych Oborzyskach – dyrektor Żaneta Igłowicz – Nieć i pedagog szkolny oraz katechetka – Barbara Zaborska, z Zespołu Szkół w Racocie – dyrektor Paweł Kaczmarek i nauczycielka biologii – Anita Bąk, a z Zespołu Szkół w Starym Luboszu – dyrektor Piotr Kaczmarek i nauczyciela wychowania wczesnoszkolnego – Iwona Bakalarska. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!