Agnieszka, Teodor, Czesław

Nagrody wójta dla nauczycieli

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Wójt Gminy Kościan spotkał się z dyrektorami i nauczycielami szkół gminnych. Spotkanie było okazją do podziękowań za trud codziennej pracy z dziećmi i młodzieżą oraz do złożenia życzeń wszelkiej pomyślności i wytrwałości w misji zawodowej. Wójt Gminy Kościan wręczył także nagrody dyrektorom i wyróżniającym się nauczycielom. Otrzymali je z Zespołu Szkół w Starych Oborzyskach: Żaneta Igłowicz-Nieć – dyrektor szkoły i Ewa Markowiak – nauczycielka informatyki i przyrody, z zespołu Szkół w Bonikowie: Beata Kubacka – dyrektor szkoły i Joanna Kościańska-Wesołek – nauczycielka języka polskiego, z Zespołu Szkół w Racocie: Paweł Kaczmarek – dyrektor szkoły i Dorota Gronczewska – nauczycielka nauczania wczesnoszkolnego i pedagog ze szkoły filialnej w Turwi, z Zespołu Szkół w Starym Luboszu – Piotr Kaczmarek – dyrektor szkoły i Katarzyna Adamska – nauczycielka wychowania przedszkolnego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych!