Adolf, Leon, Tymon

Ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu w związku ze wzrostem zachorowań na COVID-19

W związku ze wzrostem liczby zachorowań na Covid-19 nadal ograniczona zostaje bezpośrednia obsługa klientów Urzędu Gminy Kościan, poza sprawami wymagającymi osobistego stawiennictwa. W przypadkach, w których jest to możliwe, zalecamy załatwianie spraw urzędowych drogą telefoniczną, elektroniczną oraz pocztową, a także za pośrednictwem platformy e-PUAP. W wyjątkowych sytuacjach prosimy umawiać się z pracownikami po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Na terenie Urzędu Gminy obowiązuje zachowanie środków ostrożności – zakrywanie ust i nosa, dezynfekcja dłoni oraz zachowanie dystansu. Informujemy jednocześnie, że powyższe zasady mogą ulec zmianie w przypadku wprowadzenia dodatkowych obostrzeń na szczeblu krajowym.

Dane kontaktowe:

☎️ Urząd Gminy Kościan, tel. 65 512 10 01, sekretariat@gminakoscian.pl