lipca
Henryk, Włodzimierz, Brunon

Jurorzy konkursu „Modernizacja Roku” w Wyskoci

W dniu 4 lipca br. w naszej gminie gościliśmy członków Komisji Konkursu „Modernizacja Roku 2018”. Jurorzy wizytowali świetlicę wiejską w Wyskoci, która została nominowana do tej nagrody w kategorii elewacje i termorenowacje.

W roku ubiegłym Gmina Kościan zrealizowała zadanie pn. „Termomodernizacja świetlicy wiejskiej w Wyskoci wraz z montażem OZE”. Przebudowa i modernizacja budynku poprzez zainstalowanie odnawialnego źródła energii (pompy ciepła z rekuperacją) umożliwia pełne i wygodne wykorzystanie pomieszczeń. Świetlica wraz z zapleczem kuchennym służy społeczności sołectwa Wyskoć i Gminy Kościan. Daje także możliwość wynajmu pomieszczeń na różne spotkania, imprezy okolicznościowe i konferencje.

Gorąco zachęcamy do głosowania internetowego na ten obiekt TUTAJ