Marek, Jarosław, Wasyl

Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza na szkolenia

Bezpłatne dyżury ekspertów w marcu
Spotkanie ze specjalistą ds. Funduszy Europejskich, ekspertem Google, prawnikiem, trenerem biznesu oraz doradcą podatkowym
Zapraszamy na bezpłatne indywidualne konsultacje
w ramach akcji "Poniedziałki z ekspertem",
do Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro).

02.03.2020 Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w godz. 10.00-13.00
Podczas spotkania ze specjalistą ds. Funduszy Europejskich będzie można uzyskać informacje na temat m.in.:
•    rodzajów wsparcia oferowanych przez Fundusze Europejskie,
•    zasad ubiegania się o wsparcie,
•    aktualnych konkursów dla osób fizycznych, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych, samorządów, szkół i innych grup.

09.03.2020 GOOGLE INTERNETOWE REWOLUCJE W EKSPORCIE w godz. 10.00-14.00

Podczas konsultacji z doradcą Google Internetowych Rewolucji w eksporcie przejdziemy przez listę kroków, które pomogą w podjęciu decyzji eksportowych. Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytanie - gdzie i od czego zacząć? Pomożemy również w przygotowaniu planu wejścia firmy na nowe rynki.
Przyjdź i zobacz również, jak Internet pomoże Ci dotrzeć do nowych klientów i komunikować się z obecnymi. Dowiesz się jak dotrzeć do potencjalnych klientów za granicą i jak zaprezentować swoją ofertę na wizytówce firmy w Google. Google Internetowe Rewolucje w eksporcie to bezpłatny projekt, skierowany do małych i średnich firm. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego wsparcia i doświadczenia naszego doradcy Karoliny Maj. Doradca przeanalizuje potrzeby Twojej firmy i przygotuje dla niego plan działania, który pomoże rozwinąć firmę w sieci. Nie pozwól by internetowa rewolucja ominęła Twoją firmę!

09.03.2020 Spotkanie z prawnikiem w godz. 14.00-16.00

Podczas spotkań konsultant z Adwokackiej Spółki Partnerskiej Malczewski Stoczczak Matyaszczyk, będzie udzielać bezpłatnych porad prawnych przedsiębiorcom oraz osobom, które zamierzają założyć działalność gospodarczą.

30.03.2020 MÓJ POMYSŁ - MOJA FIRMA, CZYLI JAK TO ZROBIĆ KROK PO KROKU w godz. 12.00-14.00
Zapraszamy szczególnie osoby mające pomysł na biznes lub startup. Pomożemy przeanalizować pomysły pod kątem biznesplanu, prezentacji dla inwestora, doboru formy promocji/reklamy itd.
Podczas konsultacji będzie można pozyskać informacje dotyczące:
•    najważniejszych aspektów zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej,
•    tworzenia biznesplanu w celu uzyskania dotacji, pożyczki lub użytku wewnętrznego,
•    finansowania pierwszego biznesu,
•    tworzenia i finansowania biznesów typu Startup,
•    działalności nierejestrowanej.

30.03.2020 DYŻUR DORADCY PODATKOWEGO w godz. 14.00-16.00
Zaangażowani w akcję doradcy będą udzielać bezpłatnych porad dotyczących w szczególności optymalizacji podatkowej oraz procedur przy zakładaniu biznesu. Celem akcji jest upowszechnienie wiedzy o podatkach wśród przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw.
Spotkanie organizowane jest w ramach akcji „START BIZNES” - Akcja wspierania przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą, organizowana przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych.
Osoby zainteresowane prosimy o wcześniejsze zgłoszenie pod nr. tel. 65 512 77 83/797 508 207 lub pod adresem mailowym biuro@owp.koscian.net.

Konsultacje są bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona!
Zapraszamy do skorzystania z porad.

Wsparcie na rzecz przedsiębiorstw i ich pracowników – bezpłatne spotkanie 11.03.2020
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie oraz Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne:
„Wsparcie na rzecz przedsiębiorstw i ich pracowników z terenu subregionu leszczyńskiego”
11.03.2020 r.,  w godz. 10.00 – 12.00
Celem spotkania jest przedstawienie możliwości pozyskania dofinansowania na szkolenia dla pracowników i właścicieli firm.
Szczegółowo omówiona zostanie rejestracja oraz procedura uzyskania na szkolenia w Bazie Usług Rozwojowych. Szczegóły projektu www.leszczynskiecentrumuslug.pl.
Baza Usług Rozwojowych to specjalna platforma, administrowana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Znaleźć na niej można oferty kursów, szkoleń, studiów podyplomowych z całej Polski z opcją dofinansowania www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl.
Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 65 512 77 83 i 797 508 207 oraz na stronie www.owp.koscian.net.

Zapraszamy!
Ośrodek Wspierania