Marek, Jarosław, Wasyl

Spotkanie wigilne seniorów Klubu Złotej Jesieni z Turwi

Spotkanie wigilijne Seniorów Klubu Złotej Jesieni z Turwi odbyło się w dniu 13 grudnia 2009r. w sali klubowej, którą przygotowali Państwo Jakubowscy. Uczestniczyli w nim Wójt Gminy Kościan oraz Zastępca Wójta, Ksiądz Proboszcz, Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej, Dyrektor Kościańskiego Ośrodka Kultury, Asystent Zarządu TOP-FARMS Wielkopolska, Specjalista d/s Socjalnych Gminy Kościan, Radny i Sołtys wsi Turew.

Wszystkich zebranych przywitała Przewodnicząca Klubu życząc jednocześnie zdrowych i spokojnych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku. W krótkich wystąpieniach życzenia złożyli też Wójt Gminy Pan Henryk Bartoszewski oraz Dyrektor KOK Pan Janusz Dodot. Wigilijny wieczór rozpoczęliśmy dzieleniem się opłatkiem. Wszyscy zasiedliśmy do wspólnej kolacji: był barszcz, pierogi, ryba, kapusta z grzybami. Wspólne śpiewanie kolęd przy akompaniamencie Pana Henryka Mylera wytworzyło prawdziwie rodzinną atmosferę. Dźwięki śpiewanych kolęd przerwało przybycie Gwiazdorów, którzy obdarowali wszystkich Seniorów paczkami a gości upominkami. Grudniowym solenizantom złożono życzenia i zaśpiewano STO LAT. Słodyczy nie brakowało. Po kolacji podano kawę i ciasto, które upiekły seniorki.

Serdecznie dziękujemy Pani Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Bożenie Lewińskiej za przekazanie pieniędzy, które wydaliśmy na zorganizowanie wspaniałego spotkania. Seniorzy opuszczając salę powtarzali tylko jedno zdanie: dziękujemy i pragniemy w zdrowiu spotkać się w takim gronie za rok.