Agnieszka, Teodor, Czesław

Spotkanie świąteczne w Bonikowie

Dnia 18 grudnia 2012 r.  przy dźwiękach kolęd, zapachu choinki i w niepowtarzalnej atmosferze odbyło się w Zespole Szkół w Bonikowie spotkanie świąteczne.  Przedszkolaki zaprezentowały się w pięknej inscenizacji o Pani Zimie – wspaniale zaśpiewały piosenki, recytowały wiersze i tańczyły. Z kolei uczniowie przygotowali jasełka pt. „Maleńka przyszła miłość”.

Uroczystość swoją obecnością uświetnili zaproszeni goście: pan Jan Szczepaniak  - Przewodniczący Rady Gminy Kościan,  ks. Maciej Wala – proboszcz miejscowej parafii, emerytowani pracownicy szkoły i przedszkola oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

Spotkanie wprowadziło wszystkich w magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia.