października
Edwarda, Mikołaja, Teofila

Gimnazjum w Starych Oborzyskach

Pełna nazwa jednostki organizacyjnej:

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Starych Oborzyskach

Adres: Stare Oborzyska, ul. Szkolna 1, 64 – 000 Kościan

Telefon / Fax: (065) 511 – 98 – 20

Adres e-mail: st.oborzyska.gimnazjum@interia.pl

Adres www: www.stoborzyska.pl

Imię i nazwisko dyrektora placówki: Roman Podgórski

Najważniejsze osiągnięcia szkoły:
          Najważniejszym osiągnięciem ostatniego okresu było przystąpienie naszej szkoły do programu Comenius. Jesteśmy jednym z nielicznych gimnazjów w Polsce, które uzyskało w 2007r. znaczące środki /20 tys. Euro/ na realizację Dwustronnego Partnerskiego Projektu Szkoły z programu "Uczenie się przez całe życie"- Comenius-Partnerskie Projekty Szkół. Opracowany przez nauczycieli naszego gimnazjum Dwustronny Partnerski Projekt: "Moja mała ojczyzna wczoraj i dziś" jest realizowany we współpracy z zaprzyjaźnioną szkołą z Bohdalova z Republiki Czeskiej (http://www.zsbohdalov.cz)
          Celem realizowanego projektu jest rozbudzanie zainteresowań uczniów nauką języka obcego, rozwijanie umiejętności komunikowania się w obcych językach w codziennych sytuacjach, wzajemne poznawanie historii i tradycji regionów.
          Od kilku lat prowadzimy także wymianę młodzieży szkolnej z Gimnazjum Kisfaludy-Ramassetter School w miejscowości Sümeg na Węgrzech.

Strefa mieszkańca
PODATEK OD NIERUCHOMOŚCI PODATEK AKCYZOWY PODATEK ROLNY PODATEK LEŚNY PODATEK OD ŚRODKÓW TRANSPORTOWYCH
Cmentarze komunalne Stawki dzierżawy Powstańcy Wielkopolscy i żołnierze
11 października 2019 Wyłączenie dopływu wody do nieruchomości w Bonikowi dotyczy ulic Parkowej i Dworcowej